вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як змінились правила прийому до вишів у наступному році?

Новини , Освіта

Як змінились правила прийому до вишів у наступному році?

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На сайті Міносвіти з’явились нові Умови прийому до закладів вищої освіти. Вони діятимуть з наступного року, але майбутнім абітурієнтам треба ознайомитись з ними вже зараз. У документі визначаються правила відбору для тих, хто має повну загальну середню освіту та хотів би здобути ступінь бакалавра (у випадках медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань – магістра).

Умови визначають мінімальну суму балів, за наявності якої вступники допускаються до відбору на місця держзамовлення або можуть бути на них переведені. Цей показник складає 125 балів.

Правилами визначаються й рівні підготовки з окремих дисциплін для деяких спеціальностей. Майбутні медпрацівники мають набрати не менше 150 балів з другого та третього предметів у конкурсі, майбутні фармацевти – 130 балів з фармації / промислової фармації. Від тих, хто прагне потрапити на правничі спеціальності, публічне право та адміністрування, міжнародні відносити, очікуватимуть результату як мінімум у 140 балів.

Правила не забороняють набувати одночасно декілька спеціальностей за різними програмами та навіть у різних навчальних закладах – але не за державний кошт.

Наступного року прийматимуться сертифікати ЗНО з 2017 року. Виняток – іноземні мови: тут документ про оцінювання має бути за 2020 рік.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі