четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як в таких умовах здійснювати розведення та чи є воно саме розведенням?

Російська агресія , ООС

Як в таких умовах здійснювати розведення та чи є воно саме розведенням?

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

«У поліції нестача кадрів», – сказав директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко. Але додав, що вона зможе підтримувати порядок на Донбасі в разі вдалого розведення військ.

Він погодився з тезою, що у разі вдалого розведення військ сил Нацполіціі та Нацгвардії буде досить, щоб підтримувати порядок у Золотому та Петрівському й по всій лінії розмежування.

«Ми зробили підрахунки. За ними у нас вистачає сил, безумовно, із залученням Нацгвардії. Сумнівно, що без неї вистачило б стільки сил самих поліцейських. Тому і залучені, і поліцейські, і нацгвардійці для забезпечення безпеки, правопорядку, а також антидиверсійної роботи в цих районах», – розповів Шевченко.

Однак чи зможуть ці сили дійсно гарантувати спокій у демілітаризованій зоні, як заявляв Аваков та запевнив Зеленський? З огляду на те, що «ватажки» як «ЛНР» (Пасічник), так і «ДНР» (Пушилін) майже одночасно заявили про «дзеркальні заходи» та «неможливість процесу розведення сил на нових ділянках» у разі появи української поліції та Нацгвардії на ділянках розведення сил і засобів у районі Петрівського та Золотого. Взагалі не зрозуміло, як пройде розведення та що буде після нього.

І чи є розведення дійсно розведенням у таких умовах?

Лідер «Європейської солідарності», народний депутат Петро Порошенко відвідав Станицю Луганську, і переконався, що розведення відбулося тільки з українського боку. Про це він написав у своєму Facebook.

«З мосту в Станиці Луганській видно позиції бойовиків. Хотів сам переконатися, що розведення відбулося не тільки з українського боку. Однак після спілкування з військовими і місцевими жителями зрозумів – насправді на тому боці бойовики тільки переодяглися в цивільне, і до сих пір зі зброєю залишаються на позиціях. Моя стійка позиція – ми повинні захищати людей з прифронтових районів і не маємо права віддавати ворогові ані сантиметра української землі», – написав Порошенко.

«Бойовики не поспішають відводити свої сили і засоби поблизу Станиці Луганської. За даними українських розвідників, окупанти не просто не прибрали свої спостережні пункти, вони будують нові в лісопосадці поблизу зруйнованого моста», – йдеться у повідомленні від 17 вересня на сторінці Фонду «Повернись живим».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі