субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як в Криму військові РФ дрони збивали за 100 000$, а люди їм нагадали про листівки і запропонували повітряні кульки

Новини , Новини окупації

Як в Криму військові РФ дрони збивали за 100 000$, а люди їм нагадали про листівки і запропонували повітряні кульки

views124

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В анексованому Криму на мисі Фіолент в Севастополі російські військові зібрали журналістів та вирішили продемонстрували свої навички у збиванні дронів. У якості мішені ракетників обрали дрон DJI Mavic-1 (БПЛА вартістю близько 1 тисячі доларів, призначений для відеозйомки).

Лейтенант російської армії Дмитро Євдокимов, котрий коментував і пояснював демонстрацію, розповів, що завдання полягало в тому, щоб «знищити ворожий безпілотний апарат, який супроводжував колону на марші»

І відзвітувався, що розрахунок з завданням впорався, а квадрокоптер знищено пострілом із зенітно-ракетного комплексу «Панцир-С1».

«Аналогів техніці «Панцир» і зенітно-ракетному комплексу С-400 в світі немає», – хизується досягненнями перед ЗМІ майор російської армії в українському Криму В’ячеслав Трунов.

В цьому контексті варто зазначити інформацію, яку надали експерти видання Defense Express Review. Вони зазначають, що вартість одного бойового пострілу «Панцир-С1», яким військові РФ в Криму знищили безпілотник під час показових навчань перед журналістами, становить орієнтовно від 100 до 200 тисяч доларів.

Після оприлюднення цієї новини російські блогери, обурені такими цінами на навчання при тотальній нестачі коштів на півострові, запропонували кілька дешевих способів збити квадрокоптер тієї ж моделі, наприклад… повітряними кульками.

Більш того, підкреслили, що воюють військові російської армії в Криму регулярно і проводять масштабні навчання, а відстежити дрон в реальних умовах так і не навчились.

Одним з найяскравіших прикладів наводять жовтневі події, коли волонтери української громадської організації запустили безпілотник в анексований Росією Крим. Тоді український дрон подолав адміністративний кордон і скинув листівки на півночі півострова, над Армянськом.

«Там були інформаційні листівки – про провальний сезон, про воду… Кожна листівка несе інформацію, яку людина легко сприймає. Все просто і ясно. Листівок було близько 3500 тисяч.  Контейнер великий. Якраз вийшло в центрі Армянська», – розповів один з волонтерів в коментарі Крим.Реаліі.

Український безпілотник повернувся в Херсонську область неушкодженим.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі