п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як пояснити президенту зміцнення гривні, якщо він має «примітивне розуміння економічних процесів»? – запис розмови Гончарука

Як пояснити президенту зміцнення гривні, якщо він має «примітивне розуміння економічних процесів»? – запис розмови Гончарука

views84

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В YouTube виклади запис розмови, де нібито прем’єр-міністр Олексій Гончарук разом із заступником глави НБУ Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Маркаровою обговорюють, як донести до людей та президента зміцнення гривні.

Запис такої розмови оприлюднили в YouTube-каналі «Як обдурити президента».

Дуже цікава розмова людей, чиї голоси схожі на голоси Гончарука, Рожкової, Маркаровой. Вони обговорюють економічну ситуацію в країні, бюджетні дірки, згадують як всі боялися високого курсу, а потім фантазують як «нова молода влада» всіх «зробила».

Але головне у розмові – пошуки рішення того, як пояснити зміцнення курсу гривні президенту, який проїжджає поряд з обмінниками та щось питає. При цьому, як висловився Гончарук, Зеленський має «примітивне розуміння економічних процесів».

Якщо чесно сказати про таку ситуацію, то хочеться… щоб її не було. Взагалі.

Як би хто до влади не відносився, але за те, що зараз всі почули, соромно, напевно, всім. І соромно, скоріш за все, не самому прем’єр-міністру та співрозмовникам, а взагалі всім. Цей випадок надовго залишиться плямою на тому виборі, який зробив український народ.

Чому? Тому що у цій розмові дуже чітко можна почути зневаження Рожкової та Маркарової до Гончарука, а його самого – до Зеленського. А це сьогодні представники нашої держави, насамперед.

З розмови можна зробити й більш гнітючі висновки. Судячи зі сказаних слів, у цьому році дефіцит бюджету може суттєво зрости і він таки є, не маленький. Крім того, на продажах ОВДП заробляють близькі до інсайдерської інформації люди, саме тому і виник ажіотаж наприкінці минулого року на ринку держоблігацій.

Тож сміятися точно не хочеться…

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі