п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як Королевську у Львові зустрічали (відео)

Новини

Як Королевську у Львові зустрічали (відео)

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

27 та 28 лютого у Львові проходить виїзне засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у Львівській області. Серед учасників скандально відома проросійськими поглядами народна депутатка «Опозиційної платформи — За життя» Наталія Королевська.

Зранку 27 лютого активісти зустріли Наталію Королевську вигуками та протестами, а потім взагалі вигнали з Львівської ОДА, де проходило виїзне засідання.

На відео, яке оприлюднив Ігор Стефанюк чітко видно, як активісти ставлять депутатці лише одне питання: «Росія – агресор чи ні?». Скандальна політик не спромоглася вимовити правду і взагалі не дала жодної відповіді. Проте, традиційно, у стилі проросійсього ОПОблоку, намагалася розповісти про мир у всьому мирі, хоча й казала, що Крим – це Україна.

Активісти продовжували питати  та вимагали від Королевської все ж таки визнати Росію агресором, однак та відмовилась їм відповідати. Через 10 хвилин суперечок Королевську вивели із зали засідань під вигуки «Чемодан, вокзал, Росія» та «Геть зі Львова!».

Виводили скандальну депутатку, прикриваючи широкими спинами, охоронці.

Сьогодні у м.Львові, Наталя Королевська взяла участь у виїздному засіданні комітету: Соціальної політики та захисту прав ветеранів!

Опубліковано Ігором Стефанюком Четвер, 27 лютого 2020 р.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі