вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Як Королевська намагається перетягнути тягар фінансування окупованих територій на Україну

Авторські статті

Як Королевська намагається перетягнути тягар фінансування окупованих територій на Україну

views115

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат України Наталія Королевська на своїй сторінці у Фейсбук розмістила фотографії із засідання робочої групи по розробці дорожньої карти захисту мирних громадян та дітей, які постраждали внаслідок бойових дій. Але, як завжди, народний депутат хвилюючись за долю мирних громадян, забуває про те, що причиною всього є агресія РФ.

У виступах народного депутата на ефірах завжди лунає те, що повинна зробити Україна, і немає жодної згадки про те, що війну розв’язала Росія. Більш того, Королевська намагається уникати прямої  відповіді на питання про відповідальність РФ у агресії проти України.

Показовим є ефір на каналі 112, де депутат Королевська так і не відповідає на питання:  хто почав війну проти України?

Навесні 2014 року було знято відео, де Наталія Королевська дає інтерв’ю на фоні блокпосту бойовиків у окупованому Слов’янську. Яким чином депутат Верховної Ради України спокійно могла пересуватися захопленим російськими найманцями містом, невідомо. На момент запису у Слов’янську над адмінбудівлею вже були підняті російські прапори, знаходилася захоплена бойовиками техніка: САУ та БМД, а також опубліковані переговори бойовиків з російськими кураторами.

На той час вже були закатовані бойовиками Рибак і Поправко та відбувся збройний напад на групу СБУ на трасі Київ-Довжанський.

Але миротворча риторика і тезис про те, що треба «ПОЧУТИ ДОНБАС» звучить, як у 2014 році, так і досі. Не було жодної фрази, що місто захоплено, що у Слов’янську оголошена комендантська година, що порушуються базові права людей, що у місті панує беззаконня і не діють закони України. Королевській, це напевно, не було цікаво.

Для неї важливо відвести акценти від агресії Росії.

Вот еще апрель 2014. Услышь домбас

Опубліковано Александром Славянецом Середа, 25 квітня 2018 р.

Всі голосування Наталії Королевської, які пов’язані з агресію РФ проти України, також дуже і дуже показові.

 • Наталія Королевська не підтримала розгляд питання про кримінальну відповідальність за заперечення факту російської агресії проти України. Це відбулося у грудні 2017 року.
 •  У 2018 році Верховна Рада розглядає законопроект  «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях». Цей закон був більш відомий, як закон про окуповані території Донбасу.

В цьому законі є формулювання відносно РФ. Російська Федерація у цьому законі називається країною-окупантом та країною, яка здійснила  агресію відносно України. У цьому ж законі частина Донецької та Луганської області визначаються, як тимчасово окупованими територіями. Наталія Королевська не голосує за цей законопроект.

 •  6 лютого 2018 року Верховна Рада розглядає постанову, яку подали депутати з Опозиційного блоку. Цією постановою було намагання відмінити закон про окуповані території Донбасу. Наталія Королевська підтримує голосуванням цю постанову.
 • У квітні 2018 року парламент України розглядає постанову, відносно будівництва РФ газопроводу «Північний потік – 2». У цій постанові є звернення до світової спільноти  не допустити монополії РФ на газовому ринку. Наталія Королевська не голосує за цю постанову.
 • У червні 2018 року на розгляді у Верховній Раді законопроект «Про національну безпеку України». Цей законопроект готувався з залученням експертів з ЄС, НАТО та США. У законі викладена система забезпечення національної безпеки. Наталія Королевська не голосує за цей закон.
 •  Наталія Королевська голосовала проти того, щоб до Конститції и були внесені зміні відносно напрямку України до НАТО та ЄС. Це відбулося у вересні 2018 року.
 • У грудні 2018 року Наталія Королевська не була у сесійній залі Верховної Ради, коли розглядався закон про припинення договору про дружбу з Росією.
 • У лютому 2019 року парламент України заборонив громадянам Російської Федерації бути спостерігачами на майбутніх виборах. Ця заборона стосувалася виборів президента, виборів до ВР та місцевих виборів. Наталія Королевська не голосувала за цю заборону.

Судячи з усього у РФ добре оцінили діяльність Наталії Королевської по запереченню вини держави-агресора і її вини за окупацію частини територій України. У грудні 2018 року  Росія розширила список санкцій проти України. До списку санкцій потрапили 218 народних депутатів. Серед нардепів, на яких РФ наклала санкції, немає ні Наталії Королевської, ні її чоловіка, теж народного депутата, Юрія Солода.

У цьому парламенті Наталія Королевська обіймає посаду заступника голови комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Це взагалі абсурдна ситуація, бо таке призначення повністю протилежне тій позиції, якої дотримується народна депутат від початку російської агресії по відношенню до України та людей, які захищали її суверенітет, єдність та незалежність. Навіть ціною власного життя.

З приходом нової влади та перерозподілу посад повністю проросийська депутат становиться заступником голови комітету ВР, де повинна займатися у тому числі і соціальним захистом ветеранів російсько-української війни.

У цьому контексті варто подивитися фактам в очі та поглянути, як вона голосувала за законопроекти, які направлені на захист ветеранів:

 • У лютому 2018 року у Раді розглядається постанова про створення міністерства у справах ветеранів. Це міністерство повинно було забезпечувати соціальний захист ветеранів у тому числі і учасників АТО.  Наталія Королевська була відсутня у сесійній залі, коли голосувалася ця постанова.
 • У жовтні 2018 року Рада голосувала у першому читанні  за закон, який встановлював правовий статус громадян інших країн, які захищали зі зброєю у руках  суверенітет України. Королевська не голосує за цей законопроект.
 • 28 травня 2019 року Наталія Королевська не голосує за додаткову відпуску для учасників бойових дій.
 • У жовтні 2019 року  Верховна Рада прийняла за основу законопроект, який гарантує соціальний статус людям, які приймали участь у війні за незалежність України, були учасниками АТО, але не були у складі офіційних військових та правоохоронних підрозділів. Цей закон більш відомий, як закон про добровольців. Наталія Королевська не голосувала за цей закон.
 • Не голосувала Наталія Королевська за закон який збільшує відповідальність за відмову перевізників громадянам, які мають пільги. Цей закон направлений на захист прав громадян, які захищали незалежність України зі зброєю, які мають посвідчення УБД, на захист дітей, які мають пільги на проїзд, та інших категорій громадян, яким держава дала соціальні гарантії.

Таким чином, Наталія Королевська, роблячи зараз акцент на захисті мирного населення, не бажає захищати права людей, які брали участь у війні за територіальну цілісність України.

А судячи з її голосувань, вона займає виключно проросійську позицію, заперечуючи агресію Росії відносно України, не вважає території окупованими. При цьому вона усіляко підтримує ідею стосовно виплат України на окупованих територіях. Тим самим, намагається зняти фінансовий тягар з окупантів та окупаційної адміністрації та перекласти на плечі України.

Питання про те, куди зайде наша держава, якщо замість повного відсторонення від політики, а можливо й притягнення до відповідальності, відбуваються призначення подібних осіб, залишається відкритим.

«Ми об’єднуємося і діємо, щоб показати всій Україні і всьому світу, що людей, які підтримують мирні ініціативи нашої країни, в сотні разів більше войовничого меншини!», – віщає представник проросійської опозиційної платформи «За життя» на форумі у Дніпрі.

Форум «Единая страна – путь к миру», Днепр❗️Женщины, как и большинство граждан Украины, особенно тех, которые проживают на Донбассе, возлагают большие надежды на результаты встречи в «нормандском формате» 9 декабря в Париже. ✅ Мы объединяемся и действуем, чтобы показать всей Украине и всему миру, что людей, поддерживающих мирные инициативы нашей страны, в сотни раз больше воинствующего меньшинства!

Опубліковано Наталією Королевською Пʼятниця, 29 листопада 2019 р.

І страшно навіть уявити, що сьогодні відчувають ті, хто захищав Україну від самого початку і досі дає відсіч окупантам, хто отримав фізичні та психологічні поранення, хто вірив у те, що Україна обрала свій шлях. І що він не буде мати нічого спільного з ворогом – Росією.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі