понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Я радий, що справу по Шеремету зрушено, а якщо це все неправда, то правоохоронці вибачаться – Зеленський

Новини

Я радий, що справу по Шеремету зрушено, а якщо це все неправда, то правоохоронці вибачаться – Зеленський

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президент України Володимир Зеленський заявив, що радий тому, що «справа Шеремета» нарешті зрушила з мертвої точки. І пообіцяв, що у разі недостатньої кількості доказів перед «ймовірними вбивцями» вибачаться, як мінімум.

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Крім того, повідомив, що не шкодує він про те, що прийшов на презентацію попередніх результатів розслідування.

«Я не жалкую, що прийшов. Я і тоді сказав, що є багато фактів, деякі з них серйозні, деякі слабші… Тому я називав «ймовірні» виконавці, «ймовірні» вбивці. Я був дуже радий, що ми зрушили таку серйозну справу».

А потім додав, що якщо все це неправда, то всі правоохоронці вибачаться.

«Якщо це неправда у справі Шеремета, якщо суд вирішить, що обвинувачення не обґрунтоване до кінця і не вистачає доказів, то всі правоохоронці, хто займався цим, вони вибачяться, як мінімум».

І пояснив у якому разі будуть вибачення.

«Вони можуть вибачитися, якщо це просто була помилка, а якщо там були якісь спеціальні речі, то вибаченням не закрити таку справу».

Нагадаємо. 2 грудня 2019 року міністр МВC Арсен Аваков за участю президента Володимира Зеленського на брифінгу повідомили про підозру п’ятьох осіб: медсестри одного з парашутно-десантних батальйонів Яни Дугарь, лікарки й волонтерки Юлії Кузьменко, музиканта й добровольця Андрія Антоненка, добровольців Владислава та Інни Грищенко.

«Репортери без кордонів» заявили про невідповідність доказів у справі Шеремета і висловили стурбованість правосуддям України.

У Верховній Раді зареєстрували проєкт постанови про створення тимчасової слідчої комісії у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Генеральна прокуратура вирішила доручити слідчим Нацполіції перевірити версії невинуватості фігурантів, на які вказує сторона захисту у справі вбивства журналіста Павла Шеремета.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі