четвер, 06 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Я нікого не вбив і не грабував, і далекий від політики – футболіст про звільнення через поїздку в Росію

Суспільство

Я нікого не вбив і не грабував, і далекий від політики – футболіст про звільнення через поїздку в Росію

views57

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Ігор Сікорський, який наразі вже колишній гравець «Агробізнесу», прокоментував рішення клубу розірвати з ним контракт через поїздку до Росії. Він шкодує… Але шкодує лише про те, що виставив у соцмережі власне фото на фоні герба царської Росії.

«Я не порушив жодних моральних принципів. Нікого не вбив, чи не пограбував. Відвідав в Санкт-Петербурзі сестру своєї бабусі. Так, я також був біля трону Катерини II, де зробив фото на тлі герба царської Росії. Дуже шкодую, що виставив фото в соцмережі. Якщо клуб вирішив, що я зіпсував йому імідж, то це його право. Визнаю, що допустив велику дурницю, за що став безробітним».

І додав, що сподівається на працевлаштування.

«Тепер активно шукаю нову команду», – зазначив футболіст.

Щодо переїзду до Росії, то він назвав ідею малоймовірною, хоча й «далекий від політики».

«Переїхати в Росію? Дуже малоймовірно. Мене цікавить робота в рідній країні. Я далекий від політики, зосереджений на футболі. Постараюся якомога швидше забути цей скандал і продовжити кар’єру», – цитує Сікорського expres.online.

Нагадаємо. Президент клубу Першої ліги України «Агробізнес» з Волочиська Олег Собуцький повідомив, що клуб розірвав контракт з футболістом Ігорем Сікорським за поїздку в Росію. У день, коли футболіст насолоджувався фотографуванням з російським гербом, на Донбасі загинули двоє та отримали поранення дев’ять українських військовослужбовців.

«Прикро, але сьогодні футбол – це політика. Коли в Україні війна, з передової привозять поранених і вбитих, чи не кожен день в різних куточках України ховають героїв, українська футбольна громадськість не може стояти осторонь, як ніби її це не стосується. Сікорський демонстративної поїздкою в Росію дискредитував клуб, який підтримує українську армію. у той час, коли він в екіпіровці клубу відпочивав в країні-окупантів, тільки за один день з передової переправили 9 поранених, двоє загинули. «Агробізнес» вважає неприпустимим, щоб цей гравець був у нашому клубі», – сказано було в заяві клубу.