субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Я нічого не писав, а фінальне рішення коментувати не буду – Гончарук про відставку (відео)

Новини , Політика

Я нічого не писав, а фінальне рішення коментувати не буду – Гончарук про відставку (відео)

views51

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук поквапився розвіяти чутки про те, що він знову написав заяву про свою відставку. Однак наголосив, що все ж таки очікує можливих консультацій з президентом Володимиром Зеленським і парламентом щодо ситуації навколо уряду.

Про це Олексій Гончарук повідомив під час брифінгу в понеділок у Києві.

Не відповів Глава Кабміну й на питання про те, кого з міністрів планують замінити під час позачергового засідання Верховної Ради.

«Ніяких заяв я на цю хвилину не писав. Я теж багато знаю, чув. Очевидно, у нас будуть з цього приводу консультації і з президентом, і з парламентом. Станом на сьогодні я більше нічого коментувати не буду», – заявив він.

Крім того, за його словами, рішення щодо кадрових змін у Кабінеті міністрів є командним, тож називати імена чи говорити про тих, кого планують замінити, ще рано.

«Я вже давно заявляв, що ми думаємо над серйозним посиленням уряду. Це командне рішення, яке більшою мірою залежить від президента, позиції колег у парламенті. Яким буде фінальне рішення – я б зараз не хотів коментувати, тому що воно ще на столі. Говорити про те, кого ми плануємо замінити…, по-моєму, трохи зарано», – зазначив Гончарук.