вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Я і мій народ не терористи, припиніть репресії» – 17 років за вірність України

Новини , Суспільство , Право

«Я і мій народ не терористи, припиніть репресії» – 17 років за вірність України

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

5 грудня Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону (РФ) засудив фігуранта «справи про так званий тероризм» (севастопольська група) Енвера Сейтосманова до 17 років позбавлення волі у виправній колонії суворого режиму.

Про це сьогодні повідомила «Кримська солідарність».

«Сейтосманова Енвера Кязімовіча визнати винним в організації діяльності організації, яка відповідно до законодавства Російської Федерації визнана терористичною, тобто злочином, передбаченим частиною 1 статті 205.5 КК РФ, на підставі якого призначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 17 років у виправній колонії суворого режиму з обмеженням волі на строк в один рік», – сказано у вироку судді.

Нагадаємо. Енвера Сейтосманова затримали ще 10 травня минулого року. На попередньому засіданні йому надали останнє слово, де він заявив, що він українець і що порушуються його права.

«Мене – громадянина України – примусово вивезли з території Криму і піддали російському правосуддю та військовому трибуналу, грубо порушивши багаторазові резолюції та доповіді міжнародних інститутів, які визнають Крим українським», – заявив кримський татарин.

«Ні я, ні мій народ не робили нічого, про що повинні шкодувати. Крим наш будинок і нам нікуди звідти йти. Ми – кримські татари, Іслам – наша релігія. Припиніть репресії в Криму за національною і релігійною ознакою. Я і мій народ не терористи. За які дії, вчинені мною, ви хочете засудити мене на 17 років?» – підсумував політв’язень.

⚡️ПОСЛЕДНЕЕ СЛОВО В СУДЕ. ЭНВЕР СЕЙТОСМАНОВ.

Опубліковано Крымская солидарность Середа, 4 грудня 2019 р.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі