четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Я готую людей до того, щоб вижити. Це до тої розмови, яка була у мене до президента» – Маруся Звіробій

Новини , Суспільство

«Я готую людей до того, щоб вижити. Це до тої розмови, яка була у мене до президента» – Маруся Звіробій

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Волонтерка Маруся Звіробій (Олена Біленька) заявила, що не змовлялася з депутаткою від «Європейської Солідарності» Софією Фединою погрожувати президенту Володимиру Зеленському. Те, що відбувається зараз – це означає, що будь-хто з людей, які домовилися разом записати стрім, ходить під статтею.

Про це Маруся Звіробій заявила під час засідання Печерського райсуду Києва, який хоче обирати для неї запобіжний захід.

За словами волонтерки, вони обидві закликали його просто бути обачним.

«У ваших документах я прочитала: злочинний умисел і попередня змова. Ви довели, що він злочинний? Ви довели попередню змову, в чому попередня змова? Ви нічого цього не довели. Ми з Софією не домовлялися попередньо погрожувати президенту. Те, що зараз відбувається, означає, що той, хто попередньо домовиться зробити стрім на будь-яку тему, має зважати, що він уже ходить під статтею», — каже вона.

Також Маруся Звіробій нагадала дії самого Зеленського, коли він ще не був президентом України і «розстрілював Верховну Раду», «хоронив Порошенка» тощо.

«Коли нашого теперішнього президента дивилися мільйони, а не як мене десятки тисяч, — і він то хоронив Порошенка, то розстрілював Верховну Раду — у нас була демократія і свобода слова, і на цій свободі слова цей Зеленський став президентом. А тепер за такі саме дії — і поменше: я не погрожувала нікому! — він хоче вкрутити гайки військовослужбовцям», — наполягає вона.

За словами Марусі Звіробій, яка займалася підготовкою військових, її висловлювання на адресу Зеленського під час трансляції – це також підготовка людей до виживання.

«Я готую людей до того, щоб вижити. Це до тої розмови, яка була у мене до президента. Як в інструктора, який пояснить, чому тре каску носить, бронік, голубу сорочку не одягати і все інше», – додала вона.

Нагадаємо. 6 листопада 2019-го ДБР відкрило провадження щодо висловлювань народної депутатки від «Європейської Солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського. Приводом став спільний стрім Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові. У ньому жінки розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому на Донбасі.

Маруся Звіробій сказала: «Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве». А Федина додала, що «там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли».

6 лютого слідчі ДБР повідомило Звіробій про підозру у погрозі вбивством президенту Володимиру Зеленському.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі