середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хвиля самогубств сколихнула Збройні сили України

Новини , Суспільство , Події

Хвиля самогубств сколихнула Збройні сили України

views136

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Чернігівській області застрелився військовослужбовець контрактник, а на Волині покінчив з життям солдат строкової служби.

 

Про це повідомляють українські ЗМІ.

 

Зазначається, що у навчальному центрі «Десна» ім.Ярослава Мудрого загинув хлопець 1996 року.

 

«З сумом повідомляємо, що вчора вранці один з військовослужбовців контрактної служби, який прибув місяць тому на навчання в 169-й Навчальний центр, вчинив самогубство, вистріливши в голову з АК-74. Військовослужбовець 1996 року народження в підрозділі характеризувався як тихий, спокійний одинак, не конфліктний. Варто зазначити, що куля для фатального пострілу була у нього з собою», зазначено у повідомленні пресслужби центру.

 

Вже була здійснена перевірка гільзи та боєприпасів на місці події. З’ясувалося, даної серії патронів на заняттях  не було. Причина, яка могла підштовхнути хлопця до вбивства не відома.

 

Співробітники Національної поліції в Чернігівській області проводять необхідні слідчі дії.

 

Другий факт самогубства трапився на Волині 2 квітня.

 

«Перебуваючи в прикордонному патрулі з охорони державного кордону з Республікою Білорусь, вчинив самогубство 20-річний солдат строкової служби, житель міста Миколаїв. Військовослужбовець вистрелив собі у голову з автомата», йдеться у повідомленні пресслужби поліції Волинської області.

 

Наразі розпочато кримінальне провадження, з’ясовують всі обставини, які могли призвести до трагедії. Тіло вбитого хлопця направлено на проведення судово-медичної експертизи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі