субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Гурт «Бумбокс» звернувся до журналістів: «З бластерами якось цікавіше було?»

Суспільство , Події

Гурт «Бумбокс» звернувся до журналістів: «З бластерами якось цікавіше було?»

views107

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 15 листопада, ЗМІ вибухнули заголовками про «блокування», «припення» концерту гурту «Бумбокс» через порушення карантину. Лідер гурту закликав журналістів писати правду і розповів, як все відбувалось насправді.

Відповідне звернення було опубліковане на сторінці гурту «Бумбокс» у Фейсбуці, передає «Патріот Донбасу».

«Шановні журналісти! Ми до останнього сподівалися що ви не будете роздувати з мухи слона, тим більше що єдина муха гідна уваги – це Муха. Але ви не заспокоюєтеся. (…) Як це було? Озброєні бластерами, в важких чорних плащах, вони з’явилися з темряви… i висунули вимоги – Андрій Хливнюк повинен замінити свій мікрофон на мікрофон в який одного разу співав Лепс. Після відмови, гурту був призначений довічний еціх з цвяхами. Повірили?», – йдеться в повідомленні.

Після цього розповіли, як все було насправді.

«Бумбокс» відіграв концерт в концерт-холі «Маlevich» 13 листопада, при цьому кількість людей була обмежена нормами, міряли температуру, видавали маски, а концерт-хол був поділений на кілька зон і у за кожною людиною було закріплено своє місце. Крім того, волонтери та охорона були готові прийти на допомогу. Тільки ближче до кінця люди почили вставати і цьому вже ніхто не заперечував.

«Ви уявляєте, рок-н-рол так діє на людей. Навіть в карантин. Бумбокс дограють концерт, за п’ять хвилин до 22.00 в клубі залишається тільки технічний персонал і працівники клубу. Поліція приїжджає після концерту, все дуже коректно, організатори концерту, Big Show, підписують протокол, на наступному тижні чекаємо розвитку подій. З бластерами якось цікавіше було, так?», – питають у повідомленні.

Після цього «Бумбокс» подякував всім журналістам, які пам’ятають про професійну етику і передзвонили, щоб уточнити подробиці.

«P.S. А що робити, якщо фан підхопився зі свого місця, проспівав рядок з пісні і знову сів? «Десят год тюрмы»?».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі