понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ГУР: В ОРДЛО проходить комплексна перевірка підрозділів, проходять збори з резервістами

Російська агресія , ООС

ГУР: В ОРДЛО проходить комплексна перевірка підрозділів, проходять збори з резервістами

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На полігонах тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей російські угруповання цілодобово проводять бойові тренування. В рамках перевірки проводяться мобілізаційні збори з резервістами.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Зазначається, що на окупованій частині Донбасу командування російсько-окупаційних військ проводить комплексну підсумкову перевірку за підсумками 2020 року. В рамках перевірки, проводять мобілізаційні збори з резервістами.

Читайте також: Росія продовжує озброювати НЗФ РФ на Донбасі: ОБСЄ зафіксувала переміщення російського БМП

На полігонах ОРДЛО бойовики проводять заняття з вогневої підготовки та водіння бойових машин, у тому числі в нічний час.

«Крім того, командування окупаційних військ здійснює перевірку теоретичних знань командирів підрозділів і проводить мобілізаційні збори з резервістами», – повідомили в ГУР.

Контроль за проведенням підсумкової перевірки здійснює комісія Південного військового округу Збройних сил Російської Федерації.

Нагадаємо. 19 жовтня Луганська прокуратура розпочала кримінальне провадження через примусову мобілізацію на тимчасово окупованій території Луганщини. Окупаційна російська адміністрація із залученням представників незаконних збройних формувань примушує мешканців тимчасово окупованої території Луганщини ставати на «військовий облік». Крім того, вони повинні приймати присягу на вірність «ЛНР» та отримувати зброю під час військово-польових зборів.