понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ГУР: Російські окупанти в ОРДЛО активізували вербування у лави бойовиків

Російська агресія , ООС

ГУР: Російські окупанти в ОРДЛО активізували вербування у лави бойовиків

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наразі активна вербувальна робота проводиться майже по всій тимчасово окупованій території.

Про це повідомив під час брифінгу представник пресцентру Міністерства оборони України полковник Олександр Мотузяник.

За даними розвідки, російські найманці активізували агітаційно-пропагандистську роботу з призову на так звану «військову службу» осіб віком від 18 до 55 років.

«Як повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях активізували агітаційно-пропагандистську роботу з призову на військову службу осіб віком від 18 до 55 років», – зазначив він.

Зокрема, суттєво збільшилась кількість пропагандистських заходів, включаючи розміщення оголошень у місцевих ЗМІ та у громадських місцях. Також локальні оператори стільникового зв’язку масово розсилають СМС-повідомлення з агітації на службу за контрактом.

«Крім того, окупанти збільшили кількість агітаційних груп, відряджених зі складу з’єднань і частин 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів для ведення вербувальної роботи у населених пунктах тимчасово окупованих територій», – додав полковник.

Мотузяник також повідомив, що водночас продовжується перепризначення офіцерського складу ланки «рота-батальйон» у підрозділах противника за результатами інспектування угруповання російських окупаційних військ у липні 2020 року комісіями міністерства оборони, генерального штабу та Південного військового округу ЗС РФ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі