понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
ГУР: Росія вербує людей в ОРДЛО для «служби» у Нагірному Карабасі

Російська агресія , ООС

ГУР: Росія вербує людей в ОРДЛО для «служби» у Нагірному Карабасі

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Крім того, прискорюється примусова паспортизація мешканців тимчасово окупованих територій за вказівкою російських кураторів. Власників лише паспорта України хочуть обмежити «в правах».

Про це повідомляє Міністерства оборони України, посилаючись на інформацію Головного управління розвідки.

Зазначається, що російсько-окупаційні адміністрації продовжують заходи з прискорення процесу примусової паспортизації населення в ОРДЛО за розпорядженням російських кураторів.

«Наявність російського паспорту є обов’язковою умовою проходження військової служби у з’єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ. Процес оформлення військовослужбовцями паспортів громадян РФ тримається російським командуванням на особливому контролі», – йдеться в повідомленні.

Також вказується, що російськими найманцями на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях здійснюється вербування осіб з російським громадянством з метою комплектування так званих «миротворчих» підрозділів для виконання завдань у Нагірному Карабасі.

«Також окупантами розглядається питання запровадження обмежень громадянських прав для осіб, які мають паспорт громадянина України, з наданням статусу «іноземного громадянина». Зокрема, передбачається позбавити їх «виборчого права», можливості укладати цивільно-правові угоди, які потребують нотаріального посвідчення», – повідомили в ГУР.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі