субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Гуманітарна допомога Червоного Хреста для Донбасу – 16 тонн меблів та продуктових наборів

Новини , Суспільство , Новини окупації

Гуманітарна допомога Червоного Хреста для Донбасу – 16 тонн меблів та продуктових наборів

views104

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Дві вантажівки з гуманітарною допомогою відправлено на окуповану територію Донецької області від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Вага гуманітарного вантажу сягає більш ніж 16 тонн.

У четвер, 7 листопада, пресслужба Державної прикордонної служби України повідомила, що вантажівки вже перетнули контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке».

У повідомленні ДПСУ зазначено, що мешканці на окупованих територіях отримають продуктові набори та меблі. Загальна вага гуманітарної допомоги, яка направлена мешканцям ОРДЛО, за даними відомства, складає 16,48 тонн.

Для надання допомоги Донбасу австрійська влада виділила Міжнародному комітету Червоного Хреста, а також австрійським неурядовим організаціям по 500 тисяч євро.

Нагадаємо. Жителі окупованих територій скаржаться, що не отримували протягом 5 років російсько-української війни жодної міжнародної допомоги. Про це свідчать телефонні дзвінки на гарячу лінію ГО «ГРУПА ПАТРІОТ» та опитування у соціальних мережах.

Також слід нагадати, що Уляна Супрун заявила про відмову Червоного Хреста відвідувати українських політв’язнів, яких незаконно утримують на території Росії: «Ми не хочемо образити росіян».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі