вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Human Rights Watch звинуватила Росію в ескалації переслідування «Свідків Єгови» у 2019 році

За кордоном , Новини

Human Rights Watch звинуватила Росію в ескалації переслідування «Свідків Єгови» у 2019 році

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Правозахисна організація Human Rights Watch звинуватила російські правоохоронні органи в переслідуванні «Свідків Єгови».

Правозахисники вказують на «драматичну ескалацію загальнонаціонального переслідування» «Свідків Єгови» у 2019 році

Про це інформує Крим.Реалії.  

«Кількість рейдів будинків та людей під кримінальним розслідувань зросла більш ніж удвічі, і 32 парафіян «Свідків Єгови» перебувають за ґратами через мирне сповідування своєї віри», – заявили вони.

За даними організації, яка базується в Нью-Йорку, «щонайменше 313 людей мають звинувачення, перебувають під судом чи засуджені за «екстремізм» через участь у діяльності «Свідків Єгови» або є підозрюваними в подібних справах».

HRW вказує, що протягом 2019 року 18 людей отримали вироки і з них 9 осіб засудили до позбавлення волі від 2 до 6 років. При цьому відмічається, що майже дві третини з них дізналися про свій статус підозрюваного або обвинуваченого саме минулого року.

Правозахисна організація Human Rights Watch закликала Російську Федерацію скасувати заборону і вказує, що такі дії Москви є порушенням своїх зобов’язань поважати та захищати релігійну свободу та свободу зібрань.

Нагадаємо. У квітні 2017 Росія назвала «Свідків Єгови» «екстремістською організацію» та заборонила.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі