понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Грузію мовчки розгойдують та провокують, а Сербії голосно пропонують захист суверенітету

За кордоном , Новини , Політика

Грузію мовчки розгойдують та провокують, а Сербії голосно пропонують захист суверенітету

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ Грузії розповсюдило заяву про нові провокації, пов’язані з відновленням незаконної «бордерізації» на лінії окупації поблизу селища Атоці, що у Карельскому муніципалітеті. 

«Зазначені дії окупаційних сил є навмисною провокацією, спрямованою на дестабілізацію ситуації в країні. Ця незаконна спроба штучно загострити ситуацію ще більше підсилює наявне на місці складне становище з безпекою і правами людини, обмежує вільне пересування місцевого населення і доступ до сільськогосподарських земель», – йдеться у повідомленні МЗС.

МЗС Грузії наполягає на тому, щоб російська сторона припинила деструктивні дії та забезпечила вільне пересування для місцевих жителів. Також Грузія вимагає від Росії виконувати свої міжнародні зобов’язання, які росіяни взяли на себе під час прийняття Угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року.

Є інформація, що сьогодні, 19 жовтня, поблизу селища Атоці з’явилися озброєні особи. Влада Південної Осетії почала встановлювати паркан з металевої сітки у цьому регіоні.

Натомість, докорінно інша ситуація виникла на теренах Сербії. За словами російського прем’єра Дмитра Медведєва, Росія готова надати допомогу Сербії у збереженні цілісності своєї території.

«Росія підтримує сербський народ і готова надавати вам всю необхідну допомогу в збереженні суверенітету і територіальної цілісності», – заявив Медведєв.

Він наголосив, що російська сторона обирає лише мирний варіант вирішення ситуації, спираючись на резолюцію Ради Безпеки ООН 1244 щодо врегулювання косовської кризи. Наостанок Медведєв заявив, що Росія прагне зберегти стабільність в усіх державах регіону та забезпечити безпеку на півострові.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі