субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Грузія закликала Росію зупинити військову мобілізацію на лінії окупації

За кордоном , Новини

Грузія закликала Росію зупинити військову мобілізацію на лінії окупації

views85

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

МЗС Грузії звернулось до Російської Федерації із закликом про припинення протизаконних дій через нагнітання ситуації поблизу села Чорчана, яке знаходиться на території, підконтрольній Грузії.

«Міністерство закордонних справ висловило занепокоєння через мобілізацію військової техніки та персоналу окупаційними силами поблизу лінії окупації неподалік села Чорчана», ― йшлося в заяві.

В Тбілісі підкреслили, що такі неправомірні дії, як і неприпустимі заяви керівництва окупаційного режиму, ― це чергова провокація, «яка ще більше ускладнює сферу безпеки й має намір дестабілізувати обстановку».

У МЗС Грузії закликають Кремль припинити такі незаконні дії та дотриматись угоди про припинення вогню від 12 серпня 2008 року. А також виконати взяті на себе міжнародні зобов’язання і мати повагу до територіальної цілісності та суверенітету Грузії.

Крім того, Грузія звернулась до міжнародної спільноти, американських та європейських партнерів з проханням вжити належних заходів та відреагувати на протизаконні дії на лінії окупації.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі