вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Грузія планує за прикладом України проводити переговори з Росією

За кордоном , Новини , Політика

Грузія планує за прикладом України проводити переговори з Росією

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що цілком можливе проведення переговорів з Росією в форматі за прикладом «нормандського», тому що сил самотужки протистояти російському агресору у країни недостатньо.

«Я хотіла б підкреслити ще одну річ, яку іноді погано розуміють у цій країні: ні діалог, ні переговори не означають поступок», – сказала Зурабішвілі.

Про це вона розповіла в інтерв’ю «Першому каналу» Громадського мовника країни.

За словами президента Грузії, зазвичай країни вирішують свої проблеми двома способами – або війною, або дипломатією, проте Грузія обирає для себе третій шлях.

«Ми пропонуємо нашим друзям використовувати свої дипломатичні здібності в нашу користь», – пояснила вона.

Крім того, президентка Грузії сказала, що планує обговорення з президентом України Володимиром Зеленським участь в урочистостях на честь 75-річчя Перемоги в Москві.

«Я можу сказати лише одне: якщо якась країна і має повне моральне право святкувати, а точніше згадувати жертв 9 травня, то це Грузія, так як наша роль і жертви в цій війні були величезними в порівнянні з іншими», – заявила вона.

Також глава Грузії сказала, що на запрошення Путіна можна реагувати по-різному, і це може бути взято до уваги всім світом, включаючи Україну та США, «але в той же час треба звернути увагу на наші прямі відносини, ситуацію на лінії окупації.

Зурабішвілі закликала громадян Грузії бути оптимістами та сподіватися, що найважчі часи вже позаду.

«І я сподіваюся, що в новому році ми побачимо іншу позицію з іншими жестами, які можуть відкрити шлях до нових кроків», – додала вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі