понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Грузія має відновити стосунки з Росією, – Саломе Зурабішвілі

За кордоном , Новини

Грузія має відновити стосунки з Росією, – Саломе Зурабішвілі

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Грузія має відновити діалог з Росією замість того щоб замикатися на собі. Таку заяву зробила президент Грузії Саломе Зурабішвілі на 74 сесії Генасамблеї ООН.

Під час зустрічі з представниками ЗМІ грузинський лідер пояснила позицію Тбілісі стосовно Абхазії та Південної Осетії. За її словами, є два шляхи вирішення питання спірних територій – дипломатичній та військовий. Зрозуміло, що до останнього Грузія не готова. Це означає, що їй слід спробувати сісти за стіл переговорів з Російською Федерацією.

Не можна допустити, щоб «Грузія не спробувала цей шлях» та залишилась сам-на-сам зі своїми проблемами, підкреслила Саломе Зурабішвілі.

Грузинський лідер дала позитивну оцінку зустрічі міністрів закордонних справ Грузії та Росії. Також ця подія викликала схвалення з боку західних партнерів.

Як стало відомо, гендиректор грузинської авіакомпанії Georgian Airways Роман Бокерія з ентузіазмом сприйняв заяву російського міністра закордонних справ Лаврова щодо можливого відновлення прямих авіарейсів між Москвою та Тбілісі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі