понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Група з 5 кораблів НАТО увійшла в Чорне море

Політика

Група з 5 кораблів НАТО увійшла в Чорне море

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

25 лютого друга постійна протимінна група НАТО (SNMCMG2) увійшла в Чорне море, з метою участі в румунсько-болгарських навчаннях з протимінної боротьби «Посейдон”» та проведення навчання з ВМС України.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на заяву відділу зв’язків з громадськістю SNMCMG2.

«Друга постійна протимінна група НАТО входить в Чорне море в четвер, 25 лютого, в рамках першого розгортання НАТО в 2021 році. Болгарські та румунські мінно-тральні кораблі приєднуються до групи після її заходу в Чорне море», ‒ йдеться у заяві.

В акваторії Чорного моря група перебуватиме у складі з турецького флагмана Sokullu Mehmet Pasa, фрегата BGS Priboy (Болгарія), тральщиків ROS Lupu Dinescu (Румунія), ESPS Tajo (Іспанія) і TCG Ayvalık (Туреччина).

«Використовуючи переваги нашої діяльності в Чорному морі, такі як багатонаціональні навчання, відвідування портів, проходження навчань і патрулювання, розгортання SNMCMG2 в Чорному морі є важливою можливістю, що сприяє досягненню взаєморозуміння, взаємодії і довіри з нашими союзниками і партнерами», ‒ прокоментував командувач SNMCMG2, капітан ВМС Туреччини Юсуф Карагюлле.

Крім навчання, кораблі НАТО відвідають порти Констанци в Румунії та Одеси в Україні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі