п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Говорять, що не знали: організатори приїзду до України Ірини Хакамади скасували візит

Новини , Суспільство

Говорять, що не знали: організатори приїзду до України Ірини Хакамади скасували візит

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російський політик Ірина Хакамада, яка публічно підтримала анексію Криму та дії російського президента Володимира Путіна, не приїде до Києва. І участі у бізнес-форумі DreamBIG Forum не братиме, бо про її політичні погляди «дізналися пізніше, ніж хотілося» і лише після скандалу, який влаштували українці.

Про скасування виступу повідомили організатори форуму — будівельна компанія Taryan Group. Саме вони раніше анонсували її появу в Україні «через 6 років після останнього візиту в Україну».

«Ми запросили спікерів з різних куточків світу, щоб вони поділилися своїм життєвим досвідом і своїми цінностями. Але так вийшло, що деякі з цих цінностей не відповідають нашим. І дізналися ми про це пізніше, ніж хотілося б», — написали організатори.

А потім попросили вибачення у… інших учасників за це скасування. І пояснили, що були змушені це зробити, але не додали подробиць щодо того, хто саме їх змусив.

«Ми хочемо вибачитися перед нашими гостями за те, що одна із запланованих спікерів — бізнес-тренерка Ірина Хакамада — не виступить на DreamBIG Forum. Незважаючи на те, що ми провели первинну перевірку і погодили можливість її в’їзду з відповідними органами, ми змушені відмовитися від її виступу», — додали вони.

Нагадаємо. Недавно організатори форуму заявили, що наприкінці лютого Ірина Хакамада «вперше за 6 років» виступить у Києві. І закликали прийти на її виступ. Крім неї більш нікого не рекламували.

Держприкордонслужба заявила, що «діятимуть за обставинами» та в межах чинного законодавства. Тобто якщо стосовно Хакамади діятиме заборона на в’їзд, прикордонники відмовлять їй у в’їзді.

Ми вже писали про висловлювання Ірини Хакамади щодо публічної підтримки анексії Росією півострова та особисто Володимира Путіна у зв’язку з цим. Крім того, російська політик пропонувала «викупити» Крим в України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі