вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Головою Держкіно може стати режисер «Слуги народу»

Новини

Головою Держкіно може стати режисер «Слуги народу»

views100

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Посада глави Держкіно після звільнення Філіпа Іллєнко поки що залишається вакантною, але невдовзі має бути зайнятою. Одним з найбільш вірогідних кандидатів на цей пост вважають Олексія Кірющенко – людина, яка зняла серіал «Слугу народу», та переїхала жити з Росії в Україну.

Крім нього на високе крісло претендують ще кілька кандидатів, серед яких генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Синькевич, Сергій Зленко – директор кінотеатрів «Магнат» та «Boomer», генпродюсер телеканалу «Сонце» Христина Хлапоніна і власник ТОВ «Дія фільм» Олексій Пантелєєв. Про це свідчать декларації, розміщені на сайті.

Найбільшу увагу у суспільстві викликав саме режисер Олексій Кірющенко, який зняв серіал «Слуга народу», де головну роль виконав Володимир Зеленський. Багато людей вважають, що саме цей серіал привів Зеленського у крісло президента України.

Що відомо про Кірющенко? Він народився в Павлограді, але ще в 1987 році поїхав до Москви. Мав російське громадянство. У 2015 році під час зйомок серіалу «Слуга народу» отримав вид на проживання в Україні, тому що «постійно тут працюю».

Нагадаємо. Ім’я нового керівника Держкіно буде оголошено після закінчення конкурсу відповідно до закону про держслужбу. На першому етапі кандидати повинні мати українське громадянство, підтвердити рівень володіння українською мовою, мати вищу освіту і подати декларацію про доходи.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі