п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Головнокомандувач ЗСУ розповів, чому буде важко повернути Донбас

Політика

Головнокомандувач ЗСУ розповів, чому буде важко повернути Донбас

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російська Федерація витрачає величезні гроші на війну проти України, у тому числі на ведення активної пропаганди в ОРДЛО. Тому Україні буде складно повернути окуповані території.

Таку заяву зробив Головнокомандувач ЗСУ, генерал-полковник Руслан Хомчак в інтерв’ю Youtube-каналу української журналістки Алесі Бацман.

За словами генерала, гроші, які витрачає Кремль, йдуть не тільки на ведення бойових дій. Окупантам доводиться повністю утримувати тимчасово непідконтрольні Україні території.

«Це пальне, продукти, одяг, ті всі проекти, які вони сьогодні декларують для цивільних – розвиток, існування, навчання… Це все гроші», ‒ зазначив Хомчак.

Головнокомандувач також вказав на те, що у минулому році вищий військовий навчальний заклад у Донецьку випустив перших за час російської окупації лейтенантів.

«Це перший випуск офіцерів на території, де російська пропаганда повністю прочистила їм мізки. Наші люди, які залишилися на цій території, виросли, кому сім років тому було чотирнадцять, зараз вже двадцять один. Формування їхнього світогляду проходило під впливом російської пропаганди», ‒ констатував генерал.

Хомчак додав, що буде непросто викликати у молодих мешканців ОРДЛО бажання жити у незалежній Україні, оскільки з їхньою свідомістю вже попрацювали пропагандисти. Але не буває нічого неможливого, підсумував Головнокомандувач.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі