понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Голові» районного суду окупованого Луганська повідомили про підозру та оголосили у розшук

Події , Політика

«Голові» районного суду окупованого Луганська повідомили про підозру та оголосили у розшук

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Керівником Луганської обласної прокуратури повідомлено про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України «голові одного з районних судів міста Луганська», що контролюється окупаційною адміністрацією РФ. Наразі підозрюваний оголошений у розшук.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Слідчими встановлено, що у жовтні 2015 року фігурант очолив районний суд так званої «ЛНР» та почав здійснювати «правосуддя» від її імені. З метою підтримки окупаційного режиму та функціонування псевдореспубліки він бере участь в діяльності окупаційної «судової гілки влади».

Підозрюваний, як суддя райсуду, ухвалює незаконні рішення, що суперечать українському законодавству та порушують права громадян України. Свою суддівську діяльність він продовжує по теперішній час.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється групою прокурорів управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, яку особисто очолює керівник обласної прокуратури.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі