субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова ЦВК: Наближені до Офісу Президента люди хотіли відставки членів Комісії

Політика , Право

Голова ЦВК: Наближені до Офісу Президента люди хотіли відставки членів Комісії

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Люди, які наближені до Офісу Президента «рекомендували» звільнити його і членів ЦВК за власним бажанням. У разі відмови натякали на можливі наслідки.

Про це Голова ЦВК Діденко розповів у коментарі «Українській правді».

«У ЗМІ і раніше поширювалася інформація щодо того, що голова Офісу президента Андрій Єрмак незадоволений моїм перебуванням на посаді голови ЦВК. Не можу ні підтвердити, ні спростувати, тому що у мене не було особистої зустрічі з ним. Що стосується поширеної інформації про зустріч в Офісі президента із членами ЦВК, то ця інформація відповідає дійсності частково», – сказав він.

При цьому підтвердив, що «рекомендація» звільнитися за власним бажання йому надходила.

«Можу підтвердити, що від людей, наближених до Офісу президента, мені надходила рекомендація щодо мого звільнення за власним бажанням та звільнення ще чотирьох членів Комісії. З натяками про можливі негативні наслідки у разі відмови».

Він також додав, що час покаже, чи він правильно все зрозумів.

«Можливо, я помиляюся і щось неправильно зрозумів. Але якщо найближчим часом будуть робитися спроби порушити якісь безпідставні кримінальні провадження, вживатимуться інші форми переслідування чи організовуватимуться інформаційні кампанії – тоді все стане на свої місця».

Діденко зазначив, що на найвищому рівні зустрічей з цього приводу у нього не було. Проте й відставки він не боїться.

«З одного боку, до ЦВК повинна бути максимальна довіра, оскільки від довіри до органу в кінцевому підсумку залежить і довіра до виборів. Тому, якщо до моєї роботи чи роботи ЦВК є серйозні претензії – на них потрібно реагувати. З іншого боку, безпідставне звільнення всього складу або окремих членів ЦВК, особливо напередодні виборів, навіть звільнення за власним бажанням – це серйозна загроза для незалежності органу, для іміджу нашої держави, для репутації влади. Сподіваюся, це розуміють усі», – сказав він.

Видання вказує, що наразі мовиться про 5 членів ЦВК: голову Олега Діденка,  секретаря Олену Гатаулліну, заступника Віталія Плукаря, членів ЦВК Оксану Боярчук та Володимира Перепелюка.

Нагадаємо. 14 серпня видання ZN.UA повідомило, що глава Офісу президента Андрій Єрмак вимагав від п’ятьох членів ЦВК написати заяви про відставку, бо вони нібито «люди Богдана».

В Офісі Президента цю інформацію в різкій формі заперечили: «Хоча б матеріали для «малювання» скандалів підбирайте ретельніше».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі