п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова СБУ розповів про методи гібридної війни РФ проти України

Політика

Голова СБУ розповів про методи гібридної війни РФ проти України

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Російські спецслужби постійно моніторять ситуацію в Україні у пошуках будь-якого приводу для дестабілізації, а розхитування протестних настроїв є одним з методів ведення гібридної війни проти України.

Таку заяву зробив голова Служби безпеки України Іван Баканов під час виступу у Верховній Раді, повідомляє прес-центр СБУ.

«Я всіляко підтримую, коли люди активно проявляють свою громадянську позицію. Це свідчить про зрілість і демократичність нашого суспільства. Проте я бачу і зворотний бік цієї медалі. Ми розуміємо, що гібридна війна – наша реальність сьогодні, а розхитування протестів – один із її інструментів», ‒ заявив Іван Баканов.

За його словами, російські спецслужби у постійному режимі моніторять суспільно-політичну ситуацію в Україні і намагаються використовувати будь-який привід на свою користь. Учасники акцій протесту можуть і не здогадуватися, що їхні дії використовуються противником в інформаційній війні проти нашої країни.

Баканов підкреслив, що СБУ робить все можливе для нейтралізації будь-яких загроз державній безпеці, та додав, що протидіяти їм стане набагато простіше, коли саме суспільство буде орієнтуватися на пошук єдності, а не на розпалювання конфліктів, штучно інспірованих ззовні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі