субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова ОБСЄ їде до Москви, щоб краще зрозуміти, що відбувається

Новини , Політика

Голова ОБСЄ їде до Москви, щоб краще зрозуміти, що відбувається

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії Еді Рама наступного тижня планує відвідати Москву, щоб обговорити конфлікт на Сході України.

Про це заявив заступник міністра європейських та закордонних справ Албанії Етьєн Джафай під час 19-ї зимової сесії Парламентської Асамблеї ОБСЄ у Відні, повідомляє «Укрінформ».

За словами заступника міністра, Еді Рама їде до Москви, щоб краще зрозуміти, що відбувається та на основі отриманої інформації приймати рішення та представити можливі альтернативи.

«Чинний голова ОБСЄ, наш прем’єр-міністр ближчим часом, на наступному тижні, відправиться в Москву для того, щоб почати дискусію та краще зрозуміти, що відбувається. На цій основі ми будемо готувати рішення та ймовірні альтернативні процеси», – заявив він.

За його словами, СММ ОБСЄ прекрасно працює, але «вона потребує певних умов та підтримки ресурсами для того, щоб у повному обсязі виконувати свої задачі».

Після чого нагадав візит Еді Рами до України, під час якого він побував також на Сході України, де «знайомився з обстановкою, зокрема, гуманітарною ситуацією в районах, охоплених конфліктом».

Він також підкреслив наголосив, що дуже важливо забезпечити багатосторонній підхід та політичну волю, щоб врегулювати конфлікт на Донбасі.

Нагадаємо. 15 лютого чинний Голова ОБСЄ, прем’єр-міністр Албанії Еді Рама під час виступу на українському ланчі в рамках Мюнхенської конференції з безпеки заявив, що «завдяки президенту і новому уряду в Києві є поліпшення стосовно встановлення контактів, спроб просування вперед, щодо імплементації Мінських угод».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі