четвер, 06 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова НСЗУ Петренко звільняється, щоб не заважати «новій команді»

Новини

Голова НСЗУ Петренко звільняється, щоб не заважати «новій команді»

views74

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Олег Петренко, який донедавна очолював Національну службу охорони здоров’я, звільняється з посади. Повідомлення про це рішення з’явилося на сторінці НСЗУ у Фейсбуці.

Як пояснив Олег Петренко, він йде з посади за власним бажанням. Причина – різні «фундаментальні цінності» з тими людьми, які зараз прийшли у службу та працюють над реформою системи охорони здоров’я. Петренко сподівається, що його звільнення дозволить новій політичній команді працювати так, як вона вважає за потрібне.

За словами голови НСЗУ, спільній роботі дуже заважають розбіжності у розумінні мети трансформацій, складності процесів та питань, які приходиться вирішувати.

В той же час, він впевнений, що структурні реформи, які розпочалися в галузі охорони здоров’я, вже набули невідворотного характеру. Зроблено головне: запущено реальні зміни, які йдуть на користь пацієнтам медичних закладів та медперсоналу.

Створена з нуля Національна служба здоров’я спромоглася стати двигуном медичної реформи. Попри молодий вік, вона має значні досягнення. Запущено нову модель фінансування, ініційовано принцип оплати медпослуг «Гроші ходять за пацієнтом», впроваджено програму «Доступні ліки».

Олег Петренко обійняв посаду голови НСЗУ у лютому 2018 року в результаті перемоги у конкурсі.