п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова норвезької губернії пропонує скасувати санкції проти Росії

За кордоном , Новини

Голова норвезької губернії пропонує скасувати санкції проти Росії

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Норвезька політик Рагнхільд Вассвік, яка займає посаду голови губернії Фіннмарк, виступила із заявою щодо скасування санкцій проти Російської Федерації. На її думку, Росія – це «хороший сусід», і будь-які санкції проти неї будуть шкодити бізнесу Норвегії.

Вассвік розповіла, що російська делегація відвідала найбільшу губернію Норвегії на честь святкування 75 річниці визволення Східного Фіннмарку. У ході зустрічі була проведена конференція, на якій Вассвік заявила про те, як важливо скасувати антиросійські санкції.

«Ми знаємо росіян, ми співпрацюємо з ними, ми торгуємо з ними. Ми ставимо їм і критичні питання. Але тут, на півночі, ми сприймаємо росіян як друзів і сусідів. Звісно, нам здається дивним і неприродним вводити санкції щодо тих, кого ми вважаємо хорошими сусідами», – заявила вона.

Варто нагадати, що подібні заклики вже лунали від німецьких партій – «Ліва партія» та «Альтернатива для Німеччини». Але влада Німеччини не підтримала таку ініціативу та залишилася на боці України, яка пропагує політику накладання санкцій на РФ, поки не закінчиться війна на Донбасі.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі