неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голова Черкаської ОТГ: Туркін навіть не приховував, що пов’язаний з «Українським вибором» Медведчука

Суспільство

Голова Черкаської ОТГ: Туркін навіть не приховував, що пов’язаний з «Українським вибором» Медведчука

views109

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

24 червня видання «Патріот Донбасу» писало про незрозумілі події у селі Майдан Черкаської ОТГ Донецької області. У День Конституції України саме у цьому населеному пункті купка людей вирішила створити самопроголошену територіальну громаду.

Своїм «рішенням» вони ліквідували Прелеснянську селищну раду і відразу обрали чотирьох депутатів. Усім цим процесом керував Геннадій Туркін та його дружина.

Ситуацію, яка сталася у селі Майдан, прокоментував голова Черкаської ОТГ Сергій Падалка.

За словами очільника ОТГ, нікого з керівництва Черкаської громади на цей захід не запрошували, а сам він був у відпустці.

Пан Сергій розповів про те, що Туркін пов’язаний з «Українським вибором» Віктора Медведчука.  Хоча раніше саме ці претензії Туркін відкидав, коли спілкувався з представниками деяких громадських об’єднань два роки тому.

«Він (Туркін, – ред.) спочатку навіть не приховував, що пов’язаний з «Українським вибором» Медведчука. Він на курси їздив».

Сергій Падалка говорить, що Геннадій Туркін від села Майдан постійно пише звернення. Вже написано 323 звернення і робиться це для того, щоб влада займалася виключно його запитами. Крім того, голова Черкаської ОТГ розповів, що від його імені хтось телефонує до поліції, робить виклики. І це роблять різні люди. Потім з’ясовується, що нікуди Сергій Падалка не телефонував, однак поліція до нього приїздить і розбирається.

«Отой алгоритм, який він (Туркін, – ред.) тут вибудовує і оті аргументи – це не його аргументи. У нього є серйозні підказки зовні».

За кожен запит, за твердженням Сергія Падалки, Геннадій Туркін отримує кошти і, нібито, він цього навіть не приховує. 

«Туркін оскаржував у суді створення Черкаської територіальної громади. Суд першої інстанції виграв, але потім апеляційний суд скасував це рішення», – розповідає Сергій Падалка.

Як з’ясувалося, Геннадій Туркін написав заяву на голову Черкаської ОТГ щодо того, що пан Падалка брав участь у підпалі Дома профспілок 2 травня 2014 року у Одесі і що Падалка є «злодієм у законі».                                                     

Наразі голова Черкаської ОТГ написав листа до СБУ, щоб була дана правова оцінка подіям у селі Майдан.  

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі