вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Голос» готує неприємний сюрприз для Медведчука

Новини , Політика

«Голос» готує неприємний сюрприз для Медведчука

views108

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народні депутати від партії «Голос» виступили з ініціативою запровадити кримінальну відповідальність за самостійне втручання у переговори з Російською федерацією та її чиновниками щодо звільнення українських полонених.

«Звільнення українських полонених не знижує, а посилює актуальність плану деокупації окупованих територій… щоб ми мали чітке уявлення про можливі межі компромісу, на які держава готова піти у вирішенні цієї складної проблеми», – таку заяву зробив депутат від фракції «Голос» Сергій Рахманінов.

Наразі депутати допрацювали проект закону про криміналізацію самовільних переговорів з представниками країни-агресора і вже готові його зареєструвати. Дещо раніше депутат від партії «УКРОП» заявив:

«Ми впевнені, що українська держава докладає максимум зусиль для того, щоб звільнити українців з російських казематів. І ми хочемо бачити найближчим часом представлення стратегії від керівництва держави плану реєстрації окупованих територій Донбасу і Криму – і в тому числі зрозуміти, що таке компроміс, до якого на призивають деякі опозиційні партії, і яка межа цього компромісу».

Нагадаємо, що кількома роками раніше Віктор Медведчук, який є кумом президента Росії Володимира Путіна, був офіційно уповноважений проводити переговори щодо звільнення наших полонених з окупованих територій, але невдовзі від переговорів його було усунуто.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі