п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Голокост – страшний урок, а українці й сьогодні утискаються в окупації – Денисова

Новини , Суспільство

Голокост – страшний урок, а українці й сьогодні утискаються в окупації – Денисова

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Наших громадян утискають за національною належністю на окупованих територіях, – Денісова закликала до недопущення повторення трагедій, подібних до Голокосту.

«Голокост – це страшна сторінка історії людства, яку не можна просто перегорнути, не вивчивши її уроків», – написала Людмила Денисова у Фейсбук.  

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулась із закликом до міжнародної спільноти докласти максимальних зусиль, щоб не допустити подібних трагедій надалі.

«Я закликаю світ об’єднатись та докласти усіх зусиль заради того, щоб подібні трагедії більше ніколи не повторювались. Вічна пам’ять жертвам Голокосту», – йдеться у повідомленні.

Вона нагадала, що протягом 12 років нацистський режим через цілеспрямовану політику Гітлера знищував єврейський народ. Результатом стало вбивство близько 6 млн осіб.

Зараз за національною та етнічною належністю утискаються громадяни України, які живуть на тимчасово окупованих територіях Донбасу та Криму. Тож омбудсмен закликала світ об’єднатися та докласти зусиль, щоб трагедія Голокосту ніколи більше не повторювалась.

«Наші громадяни сьогодні переживають видозмінені прояви утисків за національною та етнічною належністю на окупованих територіях Донбасу та тимчасово окупованого Криму з боку окупаційної влади. Саме тому я закликаю світ об’єднатись та докласти усіх зусиль заради того, щоб подібні трагедії більше ніколи не повторювались. Вічна пам’ять жертвам Голокосту», – написала омбудсмен Людмила Денісова.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі