субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Главу мюнхенській конференції з безпеки Вольфганга Ішингера внесли до «Миротворця». По дружбі

Новини , Політика

Главу мюнхенській конференції з безпеки Вольфганга Ішингера внесли до «Миротворця». По дружбі

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

До Чистилища Центру «Миротворець» за співучасть у спробі «протягнути» в Мюнхені розроблений російським агресором так званий план «примирення», а по суті капітуляції й розчленування України, внесли главу мюнхенській конференції з безпеки Вольфганга Ішингера.

«Миротворець» закидає Ішингеру «Замах на суверенітет і територіальну цілісність України. Участь в пропагандистських заходах Росії (країна-агресор) проти України. Маніпулювання суспільно значущою інформацією».

«Я не бачу нічого поганого в тому, що Вольфганг Ішингер виявився в компанії російських військових злочинців, бойовиків, найманців і вбивць. Пан Ішингер повинен бути щасливий від наданої йому честі. Він повинен розуміти, що ми не проти нього. Ми його друзі. Він просто повинен вірити нам», – підкреслив директор Центру «Миротворець» Роман Зайцев

Главу мюнхенській конференції з безпеки Вольфганга Ішингера внесли до «Миротворця». По дружбі

Разом з ним до «Миротворця» попав ще один підписант цього російського документу – Карл Більдт, за що окрему подяку висловили Вольфгангу Ішингеру, тому що саме він підказав його ім’я.

«Так, я зокрема підписав цей документ, так само, як це зробив і Карл Більдт», – сказав Ішингер.

Після того, як 14 лютого 2020 року на сайті Мюнхенської безпекової конференції з’явився скандальний документ про «примирення», його довелося видалити через гучні заяви політиків та дипломатів з приводу його неприпустимості та здачі інтересів України.

Після цього в інтерв’ю журналістам Ішингер сказав, що документ «не мав на меті нічого поганого», як і в тому, що авторів була «пара росіян». За його словами, Україна взагалі «повинна бути щаслива, що росіян намагалися залучити до дискусії».

«Ми всі за Україну. Я – ваш друг», – повідомив тоді Вольфганг Ішингер.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі