четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Глава УПЦ Епіфаній зустрівся з держсекретарем США Помпео

За кордоном , Новини

Глава УПЦ Епіфаній зустрівся з держсекретарем США Помпео

views124

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Митрополит Київський та всієї України Епіфаній в рамках візиту до Сполучених Штатів Америки 23 жовтня зустрівся з держсекретарем США Майклом Помпео.

Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви.

У ході зустрічі з Помпео Митрополит Епіфаній зазначив, що Україна дуже вдячна за солідарність і високо цінує багаторічну підтримку США. Протекція Сполучених Штатів є дуже важливою для зміцнення незалежності України. Настоятель УПЦ сподівається, що Вашингтон і надалі залишатиметься непохитним у своїй підтримці територіальної цілісності та суверенітету України, в питаннях захисту свободи віросповідання, протистояння агресії РФ і повернення усіх українських політв’язнів додому.

В повідомленні говориться, що глава УПЦ підкреслив, що створення єдиної помісної Православної Церкви стало одним з найголовніших етапів розбудови української держави.

Зазначається, що під час зустрічі Митрополит Київський привернув увагу до викликів, з котрими постійно стикається ПЦУ. Мова йде про жахливу ситуацію, яка склалася зі свободою віросповідання на територіях окупованого Донбасу та анексованого Криму. У цьому контексті зазначається необхідність продовження тиску на РФ задля припинення російської агресії та відновлення територіальної цілісності України.

Держсекретар Помпео наголосив на тому, що США захищали і надалі захищатимуть право кожної людини на світогляд та віросповідання.   

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі