вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Глава Донецької ОДА розповів очільнику МЗС Данії про проблеми водопостачання на Донбасі

Новини

Глава Донецької ОДА розповів очільнику МЗС Данії про проблеми водопостачання на Донбасі

views88

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Кириленко зустрівся з  міністром закордонних справ Данії Єппе Себастіаном Кофодом на контрольно-пропускному пункті «Майорське», у безпосередній близькості до лінії розмежування, яка пролягла внаслідок російської збройної агресії.

Під час такої зустрічі говорили «про війну та спричинені нею проблеми водопостачання Донеччини».

Про це він повідомив на своїй сторінці в Фейсбук.  

Зокрема, мова йшла про проблеми з водопостачанням та критичній ситуації, у якій опинилася компанія «Вода Донбасу» внаслідок війни.

«Розповів пану Кофоду, що війна вкрай негативно позначилася на компанії «Вода Донбасу», яка забезпечує водою всю область – як контрольовану, так і неконтрольовану її частини. Бойові дії є частою причиною пошкодження критичної інфраструктури і постійно загрожують стабільній роботі компанії», – написав Кириленко.

Він підкреслив, що не лише бої позначились на роботі компанії. Проблему суттєво посилює й те, що борг непідконтрольної українській владі території перед «Водою Донбасу» на початок 2020 року перевищує 41 млн євро.

За його словами, завдяки ЮНІСЕФ було здійснено аналіз ризиків компанії й визначено першочергові заходи.

Також очільник Донецької ОДА розповів, що цього тижня за рахунок коштів Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ) укладено угоду з міжнародною компанією аудиту на проведення аналізу фінансового та операційного стану компанії «Вода Донбасу». Результати аудиту мають бути готові в жовтні.

Щодо подальшого проекту з модернізації, то його планується реалізовувати за чотирма основними напрямками: відновлення водопостачання, стабільне цілодобове постачання, якісна питна вода, енергоефективність та енергонезалежність. І кожен з них також має комплекс заходів, які вже визначені.

«Для реалізації цих планів шукаємо державної та міжнародної підтримки. Запевнив, що готові розглядати усі можливі варіанти співпраці і з Данією», – додав глава Донецької ОДА.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі