субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Герой України Забродський заявив, що частину доказів у справі вагнерівців хочуть знищити

Політика

Герой України Забродський заявив, що частину доказів у справі вагнерівців хочуть знищити

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Затягування створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради дозволяє причетним до зриву спецоперації із захоплення російських найманців приховати сліди можливої державної зради в Офісі Президента України.

Таку заяву зробив народний депутат «Європейської солідарності», Герой України, генерал-лейтенант Михайло Забродський на своїй сторінці в Фейсбуці.

За словами депутата, зацікавлені у затягуванні розслідування сили не втрачають часу. Зокрема, Забродський послався на інформацію, яка надійшла до нього як до депутата, що мають місце наміри знищити значну частину документальних доказів по підготовці та проведенню спецоперації із затримання членів ПВК «Вагнер».

«Однією з нещодавніх пропозицій від фракції правлячої монобільшості є створення такої собі комплексної тимчасової слідчої комісії. За задумом ініціаторів ця комісія поряд зі справою «вагнерівців» має розслідувати ще низку скандальних інформприводів. Їх перелік є настільки широким і різноплановим, що така робота дозволить просто «розмити» головне питання, відповідь на яке чекає суспільство», ‒ підкреслив Забродський.

Депутат висловив думку, що склад і профіль цієї комісії викликає серйозний сумнів у здатності охопити весь спектр тем розслідувань. Також Забродський додав, що затягування розслідування навіть з об’єктивних причин принижує роль парламентського контролю «у той час, коли наші співвітчизники та партнери чекають найскорішої відповіді на питання: хто винний».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі