вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

Російська агресія , Суспільство

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

views126

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На початку революційних подій, коли нікому і в голову не могло прийти, чим усе обернеться, слова «Слава Україні! Героям Слава!» видавалися простим вітанням для багатьох із нас. Більшість на місці героїв бачили: Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесю Українку.

Та сьогодні все стало на свої місця. Нині гасло «Героям Слава!» присвячено саме тим героям, які боролися у пекельних боях на Сході нашої держави, які віддали своє життя за незалежність України. Цими героями наша країна пишається й вони назавжди залишаться у нашій пам’яті та серцях.

Майже у кожному місті встановлені меморіали, пам’ятники або меморіальні таблички на честь наших захисників – «Герої не вмирають». Аби кожен громадянин з будь-якого куточку світу бачив і розумів, яку ціну ми платимо за мир на нашій землі та незалежність нашої країни. Щоб діти з малечку розуміли, що історію держави роблять звичайні люди, які живуть серед нас, які охороняють наш спокій ціною свого життя.

На Дніпропетровщині було встановлено унікальній меморіальний комплекс, на якому розміщенні стели з іменами, прізвищами та фотографіями 503 загиблих героїв.

Кожну стелу оснастили підсвіткою, яка у темний час доби освічує обличчя визволителів. Біля кожного фото логотип військової частини у якій служила людина.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

У Нікополі на центральній площі міста відкрили пам’ятник Героям України.

Монумент зображує солдата заввишки два метри. Пам’ятник зроблений з бронзи. В руці захисника – зброя та український прапор.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

У місті Харкові Алею Слави відкрили на міському цвинтарі, яка несе назву «Алея почесних поховань». Там поховано 32 військовослужбовці – бійці, які воювали в лавах Збройних Сил України та добровольчих батальйонах. Більшість із них загинули на Сході ще у 2014 році, зокрема, під час Іловайської трагедії.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

Держава пам’ятає кожного захисника своєї Батьківщини, які не роздумуючи, встали на її захист, ризикуючи найдорожчим – життям. Це Герої, які ціною власного життя виборювали наш спокій та мирне небо над головою. Вони назавжди залишаться у нашій пам’яті та серцях. Адже Герої не вмирають!

Проти українських солдат воюють російські найманці. І, щоб не визнавати цього факту, російське керівництво хоронить своїх загиблих солдат на Донбасі на безіменних могилах, встановлюючи замість надгробку номерний знак.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються у наших серцях

Російські батьки та близькі родичі не в змозі навіть провести в останній путь своїх дітей. І ніколи не дізнаються, де саме лежить їхній син, який пішов воювати на чужу землю.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі