субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Геращенко закликає СБУ розслідувати візит депутата з РФ до Золотого

Новини , Російська агресія , Суспільство , Політика

Геращенко закликає СБУ розслідувати візит депутата з РФ до Золотого

views130

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Народний депутат від партії «Європейська солідарність» Ірина Геращенко виступила із заявою, в якій зазначила, що приїзд російського депутата з партії «Родіна» Олексія Журавльова у Золоте – це ніщо інше, як провокація, і на неї має бути жорстка реакція від СБУ, міністерства закордонних справ та моніторингової місії ОБСЄ.

«Це вражає. Після так званого розведення то в Станицю Луганську вільно заходять ватажки бойовиків і кошмарять на камери представників місцевої влади, то тепер в Золоте, порушуючи український кордон, незаконно, не через певні прикордонні пункти перетину, а через окуповані території РФ, приїжджає «ревізор» з Держдуми. Він ще не повісив триколор у Золотому?», – заявила Геращенко.

Вона підкреслила, що вже готує запит до СБУ з вимогою дати пояснення, чому політики з Росії можуть спокійно ходити місцями, де ще нещодавно розміщувалася українська армія.

За її словами, наші політики, не враховуючи «нових осіб без імені та прізвища», були внесені до санкційного списку Росії.

Варто нагадати, що Олексій Журавльов навідався до селища Золоте-5 вчора, 3 листопада. Він відвідав території «сірої зони», тоді як відведення військ відбувалося у Золотому-4.

Нагадаємо. Сьогодні, 4 листопада, спецпредставник ОБСЄ в Україні Мартін Сайдік закликав почати також розведення у Петрівському-3. Бойовики вранці заявили про «готовність» до розведення сил і засобів, але Україна відмовилась, бо цей шаг є порушенням Мінських домовленостей, згідно якому має бути дотримано тижневий режим тиші. СММ ОБСЄ зафіксувала обстріли зі сторони окупантів саме на цій ділянці 30 жовтня. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі