неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генпрокуратура Панами відмовилась закрити справу проти Портнова за хибні свідчення проти Порошенка

За кордоном , Новини

Генпрокуратура Панами відмовилась закрити справу проти Портнова за хибні свідчення проти Порошенка

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Генпрокуратура Панами відмовила Андрію Портнову в закритті кримінальної справи за дачу неправдивих свідчень проти Порошенка.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби партії «Європейська Солідарність» з посиланням на генерального секретаря Генеральної прокуратури Панами Делія А. Де Кастро.  

У документі, який направлений в Україну йдеться про те, що Панама продовжує кримінальну справу проти Портнова за фактом можливої фальсифікації та дачу хибних свідчень.

«Панама розслідує кримінальну справу проти Андрія Портнова №201900064015 за фактом можливого вчинення ним злочинів проти правосуддя шляхом фальсифікації фактів, наклепів під час судового розгляду, дачі завідомо неправдивих показань, а також злочинів проти економічної безпеки шляхом поширення неправдивих відомостей», – йдеться у документі.

При цьому Генпрокуратура Панами у жовтні 2019 року закрила ініційовану самим Портновим справу проти Петра Порошенка в зв’язку з відсутністю складу злочину. А на основі його неправдивих свідчень відкрила справу вже проти нього. Весь цей час Портнов безрезультатно намагається її закрити.

Тож зараз ведеться панамська справа проти Портнова за дачу під присягою брехливих свідчень проти Порошенка. Сам Петро Порошенко визнаний потерпілим.

«Варто нагадати, що більшість справ проти Порошенка відкрито Державним бюро розслідувань саме після заяв Портнова. За всіма фактами адвокати Порошенко звернулися із заявами, вимагаючи притягнути близького соратника Януковича до відповідальності за завідомо неправдиві повідомлення про злочин, що тягне на кримінальну відповідальність», – йдеться у повідомленні.

Крім того, вказується, що зараз ДБР активно використовується у якості знаряддя політичних репресій.

«Але ДБР – це знаряддя політичних репресій Офісу Президента, який поставив завдання будь-яким шляхом зупинити активність опозиційного лідера Петра Порошенка і знищити його політичну репутацію», – підкреслили у пресслужбі.

Нагадаємо. Заступником директора ДБР Ірини Венедиктової Олександра Бабікова, який працював в юридичній фірмі Aver Lex «представляла інтереси експрезидента Віктора Януковича, зокрема у справі про вбивства та насильство над протестувальниками взимку 2014 року).

Про своє призначення він знав ще до початку конкурсу.

В.о.директора ДБР Ірина Венедиктова записала відеозвернення, в якому заявила про призначення своїх заступників і назвала всіх, хто пише про них погано, маніпуляторами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі