середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генеральний секретар ООН підготував «кримський» звіт

За кордоном , Новини , Новини окупації

Генеральний секретар ООН підготував «кримський» звіт

views125

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У документі пана Гуттереша йдеться, що Росія продовжує систематично порушувати права людини на окупованій українській території.

Офіційно звіт представлять на 74-й сесії ООН у вересні. Текст доповіді оприлюднено на офіційному сайті Організації Об’єднаних Націй. 

Наразі Управління Верховного Комісара ООН не має змоги працювати у Криму, оскільки російська сторона відмовилась співпрацювати. Натомість дані отримано на основі дистанційного моніторингу за підтримки України. Доповідь наголошує, що Росія як окупаційна держава порушує норми міжнародного права

ООН закликає російський уряд виконувати свої зобов’язання щодо дотримання прав людини та надання доступу до впровадження на півострові освіти українською мовою. Особливо наголошується на необхідності припинення репресій проти кримськотатарських активістів.

«Не менш важливо забезпечити ефективне розслідування всіх заяв про жорстоке поводження, тортури, і насильницькі зникнення в Криму, а також забезпечити, щоб права на свободу вираження поглядів, мирних зібрань, асоціації, думки, совісті й релігії могли здійснюватися будь-якою особою або групою осіб в Криму без будь-якої дискримінації за будь-яких підстав», — йдеться у висновках доповіді.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі