субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Генерал-лейтенант ЗС США розповів про бажання Росії пробитися до Одеси

Політика

Генерал-лейтенант ЗС США розповів про бажання Росії пробитися до Одеси

views163

05.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Протягом останніх  днів Росія показала підвищену активність авіації та підводних човнів у Чорному морі.

Про це розповів генерал-лейтенант Збройних сил США, колишній командувач американськими військами в Європі Бен Ходжес в інтерв’ю УНІАН.

«Протягом останніх двох днів ми бачимо значне зростання перехоплень російських літаків авіацією НАТО, від Північної Атлантики і Балтики до Чорного моря. Російські підводні човни демонструють незвичну активність і в Арктиці, і в Чорному морі. Все це відбувається одночасно і сплановано», – розповів Ходжес.

За його словами, все це відбувається для відволікання уваги від можливих інших дій Російської Федерації та її Збройних Сил.

«Стратегічні цілі Кремля залишаються наступними: продовжувати дестабілізувати Україну, продовжувати тиск на адміністрацію президента Зеленського, ухвалити деякі неприйнятні рішення, і, я в цьому переконаний, вони хочуть пробитися до Одеси. Ізолювати Україну від Чорного моря, відхопити Маріуполь та Бердянськ. Це – довгострокова ціль».‒ заявив генерал-лейтенант.

Також він зазначив, що з огляду на дії Росії, Сполученим Штатам треба запропонувати Україні статус «Основного союзника поза межами NATO». Це автоматично підвищить рівень обміну інформацією, підвищить рівень підготовки людей. Цей статус це не те саме, що членство в NATO, але він дає можливість більшого обміну інформацією, більшого рівня підготовки.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі