субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Гармаші з великого калібру проводили бойові стрільби (фото, відео)

Суспільство

Гармаші з великого калібру проводили бойові стрільби (фото, відео)

views130

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Бойове злагодження самохідного артилерійського дивізіону проходило в окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Тараса Трясила. Вінець бойового злагодження – тактичні навчання з бойовою стрільбою.

Про це повідомляє «АрміяІнформ».

Зазначається, що після фази індивідуальної підготовки військовослужбовців відбулося злагодження підрозділів: тренувалися розрахунки, взводи, батареї і, нарешті, усі вони у складі дивізіону. У кінці відбулись тактичні навчання з бойовою стрільбою.

«Колективна підготовка підрозділів, як і зазвичай, завершилася бойовою стрільбою, і особовий склад показав гарні практичні навички. Наші гармаші не словом, а ділом довели, що їм недарма не так давно, у професійне свято, були вручені полум’яні берети богів війни, і що вони не осоромлять честі бригади й імені її славетного патрона, гетьмана Тараса Трясила», – зазначив командир бригади полковник Олег Шевчук.

Читайте також: У Командуванні ВМС ЗСУ розповіли про вже затверджену допомогу США щодо підсилення флоту у 2021 році

Розрахунки діяли вдень і вночі, здійснювали марш до району зосередження та виконували весь комплекс елементів навчань, як у реальній бойовій обстановці: зайняття та маскування району вогневих позицій, виконання вогневих завдань та залишення району.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі