понеділок, 03 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Харківський суддя отримав 7 років в'язниці за хабарництво

Андрій Кущенко


Події

Харківський суддя отримав 7 років в'язниці за хабарництво

views192

10.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

В Україні суддя отримав 7 років тюрми за хабар, який брав у 2015 році.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Суддя Дзержинського районного суду міста Харкова Сергій Лазюк, був обвинуваченим в об'єднаній справі за фактом одержання неправомірної вигоди.

Як зазначили в прокуратурі, кримінальне провадження фактом хабарництва відкрили ще в березні 2015 року. Одну справу розслідувала Генеральна прокуратура, проте склад злочину не знайшла і закрила провадження. Іншу справу вже розслідувало НАБУ і САП, які і передали її до суду. Вже у ВАКС справи об'єднали в одну за клопотання прокурора.

За вироком суду йому призначено покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та з позбавленням права обіймати посади судді та посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади, строком на 3 роки.

Також до вказаної особи застосовано спецконфіскацію - суд зобов’язав стягнути 500 доларів США (розмір неправомірної вигоди, яку отримав суддя).

Суддя Лазюк відомий тим, що призначав адміністративні покарання учасників Євромайдану, а також визнав законним рішення Харківської міськради щодо особливого статусу російської мови.