середа, 18 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Харківське конструкторське бюро переходить на одноденний робочий тиждень

Cіпратов Роман


Економіка

Харківське конструкторське бюро переходить на одноденний робочий тиждень

views959

20.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова» у березні цього року перейде на одноденний робочий тиждень.

Про це повідомляє Defense Express.

Як повідомляє видання з посиланням на свої джерела, відповідний наказ було підписано 18 січня директором ХКБМ Яковом Мормило. Незгодних із цим рішенням буде звільнено.

«Така критична ситуація на ХКБМ склалась через брак коштів. На період щонайменше до червня 2022 року підприємство може розраховувати лише на 22 млн грн, які були отримані за ремоторизацію наявних в Збройних силах України БТР-4Е. Мова йде про заміну двигунів 3ТД-3 на 15 бронетранспортерах на німецькі двигуни Deutz», – йдеться у повідомленні.

Крім того, підприємство планує виплатити зарплату працівникам лише за січень та половину лютого поточного року. А вже у березні очікується перехід на новий режим роботи.

За даними джерел видання, керівництво КБ неофіційно пропонує працівникам всю весну працювати повний робочий тиждень, але без зарплати. Однак, при цьому варіанті є надія на оплату від Міноборони за партію з 30 БТР-4Е, яку за контрактом мають відвантажити в травні 2022 року. Із цих грошей і хочуть погасити борги за «безоплатні» три місяці весняної праці у червні цього року.

Також зазначається, що підприємство намагалося отримати додаткове фінансування у Державному Концерні «Укроборонпром», частиною якого є ХКБМ. Проте у фінансовій підтримці було відмовлено, наголосили у виданні.