четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Хакери з РФ, які заблокували трубопровід США, отримали більш ніж $90 млн викупу в біткоїнах

Наталя


За кордоном , Новини , Технології

Хакери з РФ, які заблокували трубопровід США, отримали більш ніж $90 млн викупу в біткоїнах

views255

20.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Хакерське угруповання «DarkSide», яке пов'язують з РФ, отримало понад $90 млн у біткоїнах викупу зі своїх жертв після атаки на найбільший в США паливний трубопровід «Colonial Pipeline».

 

Про це повідомляє «NBC News» із посиланням на дослідження лондонської аналітичної компанії «Elliptic» та групи безпеки «Intel 471».

 

За інформацією, хакерське угруповання DarkSide та його афілійовані компанії отримали виплати у розмірі, щонайменше, $90 млн в якості викупних платежів у біткоїнах зі своїх жертв. Платежі надходили з 47 різних гаманців для криптовалют.

 

Середній платіж від організацій, ймовірно, становить близько $1,9 млн.

 

Повідомляється, що лондонська фірма «Elliptic» виявила один з біткоїн-гаманців, який DarkSide використовував для збору викупних платежів зі своїх жертв.

 

Також працівники безпеки «Intel 471» повідомили, що «DarkSide» закрився після втрати доступу до своїх серверів, у той момент, коли його гаманці з криптовалютами спорожніли.

 

Нагадаємо, що ФБР США підтвердило причетність російського хакерського угруповання «DarkSide» до кібератаки на американський нафтопровід «Colonial Pipeline».

 

Коментарi (0)