субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Громадянину Молдови заборонили в'їзд в Україну за «георгіївську» стрічку

Cіпратов Роман


Новини

Громадянину Молдови заборонили в'їзд в Україну за «георгіївську» стрічку

views985

25.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Співробітники Державної прикордонної служби України заборонили в'їзд в Україну громадянину Молдови, який мав при собі «георгіївську» стрічку.

Про це повідомляє прес-служба ДПСУ.

Як повідомляється, на державному кордоні Держприкордонслужба України продовжує фіксувати факти переміщення символіки, яка носить пропагандистський та провокаційний характер.

«Так, учора на Вінниччині прикордонники виявили у громадянина Молдови, який автомобілем прямував з України через пункт пропуску «Могилів-Подільський», заборонену символіку ‒ георгіївську (гвардійську) стрічку. Іноземець стрічкою прикрасив передню панель автомобіля», йдеться у повідомленні.

Відзначається, що за фактом в'їзду іноземця в країну із забороненою символікою складено протокол про адміністративне правопорушення. Молдаванину на три роки заборонили відвідувати Україну.

У відомстві нагадали, що з 2017 року Кодекс України про адміністративні правопорушення доповнено статтею 173-3, якою встановлено відповідальність за виготовлення та пропаганду георгіївської (гвардійської) стрічки.