субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Громадянина України заочно судитимуть за розповсюдження російської пропаганди

Константинова Ольга


Події , Право , інформаційна війна

Громадянина України заочно судитимуть за розповсюдження російської пропаганди

views381

21.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прокуратура АР Крим та м. Севастополя направила до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України, який обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України.

Як повідомляє Офіс Генерального прокурора,  обвинувачений за грошову винагороду писав пропагандистські статті антиукраїнського спрямування на замовлення керівника одного з інтернет-ресурсів. Замовник, в свою чергу, отримував завдання від представників Російської Федерації.

Судово-лінгвістичні семантико-текстуальні експертизи встановили, що у публікаціях обвинуваченого містяться висловлювання щодо зміни меж території, державного кордону України у формі закликів, гасел, агітації з метою з’єднання з Росією. Також у текстах статей півострів Крим розглядається як суб’єкт Російської Федерації.

Окрім цього, психолого-лінгвістична експертиза підтвердила, що обвинувачений виголошував тези щодо розпалювання ворожнечі та недовіри між жителями різних регіонів України, виступаючи у ЗМІ.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління СБУ в АР Крим.

Коментарi (0)